Tasarım sanatını, insanların mutlu, rahat yaşamasını sağlayacak ve tüm gereksinimlerini karşılayan mekânlar yaratacak şekilde gerçekleştiriyoruz. İlk adımlarımızı yaşamdan, eğitim ve deneyimlerimizden öğrendiklerimizle, güven, heyecan ve cesaretle attık. Dostluğumuzu, yeteneklerimizi ve hedeflerimizi buluşturduk.
Hedefimiz, konut, ofis ve kamusal alan projelerinde tasarım, işlev ve estetik anlamda fark yaratan projelerle anılmaktır. Prensibimiz, iç mimari çalışmalarımızı, çözüm ortağı olarak birlikte yol aldığımız inşaat ve gayrimenkul yatırım şirketleri ile karşılıklı işbirliği ve güven çerçevesinde sürdürmektir. İyi tasarlanmış mekânlarda yaşayan daha mutlu insanlar için…

MİMAR

YELİN EVCEN

1975 yılında İstanbul’da doğdu. Ortaokul ve liseyi İzmir Özel Türk Koleji’nde okudu. İTÜ Mimarlık Bölümü’nden mezun olduktan sonra çeşitli projelerin tasarım ve uygulama aşamalarında görev aldı. 2010 yılında İç Mimar Gönül Ardal ile beraber Gönye Tasarım'ı kurdu. Bu ortaklık çerçevesinde yüze yakın markalı lüks konut ve ofis projesinin iç mimarisine imza atarak bu konuda uzmanlaşmayı seçtiler. 2014'te "Sembol Satış Ofisi" projeleri "A Design Silver Award"a layık görüldü.

İÇ MİMAR

GÖNÜL ARDAL

1977 yılında İstanbul’da doğdu. 2000 yılında Mimar Sinan Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü'nde lisans eğitimini tamamlayıp çeşitli mimarlık firmalarında iç mimar olarak çalıştı. Mimar Yelin Evcen ile birlikte kurdukları Gönye Proje Tasarım firmasında, büyük çaplı projelerin daireleri ve ortak alanları dahil tüm iç mimari tasarımını üstlenerek yüzden fazla örnek daireye de imza attılar. Tasarladıkları Loca Penthouse, 2013 European Property Awards'ta "Best of Europe" ödülüne layık görüldü.

EKİBİMİZ